Główna » 2014 » Maj » 20 » Nowy theme
Nowy theme

Od wczoraj na blogu panuje nowy wystrój. Po pierwsze zainspirowało mnie pierwsze zdjęcie, które widzicie w tle, dlatego całość bazuje na szarości, czerni i szkarłacie. Jeżeli kogoś zniechęca duża przestrzeń pomiędzy menu, a docelową treścią to niech się nie przejmuje, gdyż tło znika na dalszych stronach/wpisach bloga. Zasadniczą zmianą po za wyglądem jest zmiana położenia wyświetlania list kategorii z danego działu. Nie będą one się już pojawiać po lewej stronie, ale nad treściami w zależności od działu - czytelnia, newsy itp...

Plany
Planuję rozbudowanie strony 'Słownik", w której byście znajdowali wszystkie pojęcia, a nie jak do tej pory tylko garstkę pojęć. Dodatkowo stworzę inne jej ułożenie, niż obecnie.
Kolejna sprawa to zamierzam stworzyć taki mały przewodnik dla osób, które dopiero zaczynają interesować się tematyką gejsz. Jest logiczne, że nie każdy zdoła przeczytać w chwile ponad 160 artykułów, zaś taki mały przewodnik ułatwi wam "ugryzienie" tematu.

Apel
Czytasz? Komentuj!!! Widzę, że bloga odwiedza duże grono czytelników i również dużo treści jest kopiowanych. Proszę was, że gdy już coś czytacie to zamieszczajcie komentarz od siebie, a treści które kopiujecie aby były opatrzone źródłem, tj. adresem strony. Jeśli widzę, że blog wzbudza zainteresowanie to buduje się we mnie większa motywacja aby powiększać go o coraz to nowsze treści.
 

Kategoria: Ogłoszenia | Wyświetleń: 460 | Dodano: 20 Maj 2014 | Tagi: ogłoszenia
Info