Kim są polskie gejsze?
22 Czerwiec 2014 Inne 2873 czytań 1 komentarzy

Roksana Drabik, Elżbieta Bargieł, Anna Ostachowska i Magdalena Pluta czyli gejsza Haru, gejsza Natsu, gejsza Aki i gejsza Fuyu to zespół czterech polskich gejsz z Gesza-Art.

Zespół oparty na talencie, pasji i doświadczeniu jest podwaliną działalności firmy o charakterze artystyczno-koncertowej. Polskie gejsze są studentkami i absolwentkami krakowskich uczelni oraz szkół muzycznych. Grają na instrumentach smyczkowych w tym na shamisenie.

Podczas występów są w pełni ucharakteryzowane jak gejsze wykonując na shamisenach i instrumentach tradycyjnych muzykę japońską, w tym również tańczą. Uświetniają wszelkie koncerty, sympozja, kongresy, promocje, festiwale i wydarzenia związane z kulturą orientalną.

Prócz działalności koncertowej, proponują również dodatkowe atrakcje, takie jak: prezentacje, prelekcje, pokazy, warsztaty, zabawy interaktywne związane z kulturą i sztuką Japonii (organizowane we współpracy), jak również możliwość przebrania i ucharakteryzowania się na gejszę oraz zrobienia pamiątkowej sesji zdjęciowej w biurowym atelier.

Dużo więcej informacji można znaleźć na stronie: www.geisha-art.pl

 

Tagi

Ocena: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 1
avatar
0
1 Laura • 11:41:39, 24 Lipiec 2014
Pierwszy raz o nich słyszę, ale fajnie wiedzieć, że takie osoby są u nas :)
avatar


Info